Pozycja odchylona - powrót do natury <3

Naturalne karmienie piersią oznacza karmienie w zgodzie z fizjologią naszą oraz naszego Maleństwa. Ma wiele prozdrowotnych właściwości, np. może wyeliminować problem kolek niemowlęcych, zwalczyć problem odpychania od piersi oraz prężenia się podczas karmienia.

Przeczytaj więcej

Wszystko o BAA - Breastfeeding Aversion and Agitation

W Polsce BAA to zjawisko owiane tajemnicą. Określenie Breastfeeding Aversion and Agitation można dosłownie przetłumaczyć jako „awersja do karmienia piersią i niepokój z nim związany” Choć doświadcza go wiele mam karmiących na całym świecie, mówi się o nim niezwykle rzadko. Ze względu na niską świadomość tego fenomenu, jego rozpoznawalność jest znikoma.

Przeczytaj więcej

Dlaczego Karmiuszka jest lepsza niż... stos poduszek?

Karmienie, zarówno piersią jak i butelką, powinno odbywać się w wygodnej pozycji. Dlaczego Karmiuszka jest lepsza niż stos poduszek, zwinięty koc czy fotel? 

Przeczytaj więcej

Zapach, który prowadzi do celu!

W procesie tym biorą udział wszystkie zmysły, ale to węch jest jednym z najważniejszych i najlepiej przebadanych bodźców wpływających na samoprzystawienie.

Przeczytaj więcej

Jak ułożyć się w pozycji naturalnej?

Czym jest Breast Crawl oraz dlaczego warto wypróbować tę metodę przy początkach karmienia? Jak najwygodniej ułożyć się w pozycji naturalnej?

Przeczytaj o najbardziej fizjologicznym sposobie karmienia piersią!

Przeczytaj więcej

Zalety pozycji naturalnej odchylonej

Trudno zliczyć zalety pozycji naturalnej odchylonej. Jest nie tylko wygodna i bliskościowa, ale też wspiera naturalny odruch ssania u dziecka i zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u niemowlęcia.

Przeczytaj więcej

5 powodów, dla których Karmiuszka to lepszy wybór niż zwykły rogal

Lubimy nazywać naszą poduszkę „niezwykłą poduszką do karmienia”. Karmiuszka została zaprojektowana jako ekologiczny produkt na lata, sposób na dziecięce kolki i piękny dodatek do Twojego domu. Poniżej 5 powodów, dla których warto wybrać Karmiuszkę.

Przeczytaj więcej

Ćwiczenia na spokojny sen

Zawsze słyszeliśmy, że należy pogimnastykować się po wstaniu z łóżka. Ale tak między nami mówiąc, kto ma na to rano czas i energię? Zwłaszcza młoda mama może czuć się przytłoczona nowymi obowiązkami i… zmęczona, zwyczajnie zmęczona.

Przeczytaj więcej

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów